+48 505 030 282 lub +48 508 371 616 biuro@jaweco.pl
Zaznacz stronę

Jesteśmy z Wami już od 1991 roku

 

 

Nasze biuro to nie tylko lata doświadczenia, ale to również lata praktyki oraz wypracowane metody radzenia sobie z różnymi nietypowymi zagadnieniami; pozyskiwaniem wiedzy oraz bieżącej współpracy z urzędami, organami państwowymi oraz naszymi klientami.

Jesteśmy firmą rodzinną i istniejemy na rynku ponad 25 lat. Dobrze wiemy, że obsługa księgowa to podstawa prawidłowego funkcjonowania firmy, dlatego my zajmujemy się księgowością, aby Państwo mogli zająć się zarządzaniem i rozwojem swojej firmy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy świadczą o naszym profesjonalizmie oraz indywidualnym podejściu. Z większością z nich współpracujemy od początku ich istnienia.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy bo wiemy, że Państwa czas jest cenny. Dlatego też możemy działać według tradycyjnej formy opartej na bezpośrednim kontakcie, jak również drogą internetową.

Pracujemy w elastyczny sposób i staramy dopasować się do Państwa potrzeb. Dbamy o to, aby wszystko było zrobione w terminie a wszelkie przekazywane informacje były dla Państwa przejrzyste.

Nasze biuro mieści się na Pradze Południe, jednakże chętnie podejmiemy współpracę również z firmami, które znajdują się terenie całej Warszawy.

Pracujemy na najnowszych wersjach licencjonowanego oprogramowania, które zagwarantuje poprawność rozliczeń, rzetelność oraz co najważniejsze, bezpieczeństwo Państwa danych.

Posiadamy pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług.